Vizyonumuz

2001 yılında Almanya' da Starkmetall E.K. olarak kurulan firmamız kesici ve delici takımlar konusunda toptan alım ve satım yapmaktadır. 2008 yılında siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve maliyetlerinizi minimuma indirmek için Türkiye 'de ikinci bir şube olarak "Deniz Teknik Hırdavat Kesici ve Delici Takımlar" adı altında faaliyet göstermektedir. Amacımız; öncelikle Yurtiçi ve Yurtdışı pazarında sektörü yönlendirecek konuma ulaşmak, kaliteli ürünleri zamanında teslim eden, müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen, aile olarak kendini sürekli geliştirmeye odaklanan, pazarda lider firma haline gelerek, müşterilerin isteklerini fazlasıyla karşılayabilen örnek ve öncü kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kurullara başta; müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sunan ve kendini sürekli olarak geliştirilen ve iş disiplinine sahip, dinamik bir organizasyon olmak. Kaliteyi her zaman garanti altına almak ve ürünlerin sürekliliğini sağlayarak, en düşük maliyet, yüksek aranılan ürünler sunmak.

Taahhütlerimizi zamanında eksiksiz olarak teslim etmek, en kısa zaman, en düşük maliyet, en iyi kalite anlayışı ile işimizi yapmak.

Ekip olarak motivasyonumuzu yüksek tutmak, ekip ruhunu ve işbirliğini geliştirmek kaliteyi tüm alanlara yaymak ve çevreye saygılı olmak.

ÜSTÜN KALİTE

ÜSTÜN KALİTE

Doğru kullanılmaları durumunda Lamina ürünleri parça başı maliyeti düşürmekten, makinanın durduğu süreyi azaltmak, enerji tasarrufu ve stok maliyetlerini düşürmeye kadar güçlü avantajlar sağlamaktadır.

2007 senesinde kurulmuş olan firmamız Deniz Metal, 2011 senesi itibariyle, İsviçre'li Lamina Technologies ile ortaklığa giderek, Türkiye'den sorumlu olmak üzere Lamina Teknolojileri Firması'nı kurmuştur. Lamina marka kesici takımların ithalatını yapan bu firmamız, bayileri aracılığıyla Türkiye genelinde satış yapmakta ve teknik destek vermektedir.

LİDER FİRMA

LİDER FİRMA

Sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yolunda atmış olduğumuz adımların etkili sonuçlar vermesi büyüyen bir firma olarak kalıp sektöründe Deniz Teknik Hırdavat olarak bizi bulunduğumuz faaliyet alanında lider konuma getirmiştir. Müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak müşteri odaklı çalışmalarımızı daha üst seviyeye taşımak için daha çok çalışmaktayız.

Deniz Teknik Hırdavat, teknik ve dinamik kadrosu ile hem bayileri hem de son kullanıcı müşterilerine yerinde teknik destek verebilen, piyasaya sunduğu ürünlerdeki kalite kadar müşterilerine tasarruf ettirmeyi de hedefleyen bir firma olmuştur.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Firmamız, sektöründeki en iyiler ile çalışmayı şiar edinmiştir.


BİZE ULAŞIN

Beşevler Küçük Sanayi Sitesi Ertuğrul Cad. 18. Satış Blokları No:2 Nilüfer/BURSA
(0224) 443 63 19 - (0224) 443 62 58 - (0224) 443 67 33